MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 33

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu May 08, 2008 1:16 am

pershendetje nga une esmeralda , jam nga lushnja , dhe jetoj jashte shqiperis . dua tiu jap urimet e mia per kete forum eshte me te vertet fantastik ,urime!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu May 08, 2008 1:19 am

te urojme mirseardhjen , dhe shpresojm tia kaljme sa me mire se bashku ne kete forum !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 33

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu May 08, 2008 1:21 am

faleminderit , sigurisht qe ky forum do jet nje ure lidhese midis te gjithe lushnjareve kudo qe ndodhen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon May 12, 2008 3:09 pm

pershendetje nga une era. i uroj suksese forumit dhe pergezoj administratorin per kete iniciative.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon May 12, 2008 4:24 pm

shume faleminderit era , te urojme mirseardhjen ne kete forum dhe shpresoj tia kalojme sa me mire se bashku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
denisa
Antar i ri
Antar i ri
denisa

Numri i postimeve : 1
Join date : 12/05/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon May 12, 2008 5:36 pm

pershendetje dua tju bej urimet e mia me te perzemerta dh shpresojme tia kalojme sa me mire ne kete forum Razz geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed May 14, 2008 8:03 am

Pershendetje nga une TAPA gjithshtu i njohur si EPPK....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed May 14, 2008 5:07 pm

I UROJ MIRSEARDHJEN DENISES DHE TAPES .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:52 am

pershendetje te gjitheve anetareve me siper dhe mirse ju gjeta

pershendetje per esmerken qe ka hap temen ne vecanti Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:02 am

Flm Faviola dhe une te pershendes.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:26 pm

Pershendetje dhe mire se paske ardhur para meje esmeralda Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:17 pm

ju pershendes dhe une te gjithe juve qe keni ardhur deri tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions