MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Reanimator
Antar i ri
Antar i ri
Reanimator

Numri i postimeve : 4
Join date : 13/05/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeTue May 13, 2008 10:11 pm

Pershendetje te gjithe patrioteve te mi lushnjar dhe mire se ju gjej ne kete faqe te bukur Very Happy nice work
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed May 14, 2008 3:32 pm

te urojme mireseardhjen reanimator , dhe shpresojm tia kalosh mir mes nesh .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 33

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed May 14, 2008 3:46 pm

mirserdhe mes nesh reaminator lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:37 am

ja mirese te gjeta dhe ty patrioto shpresoj te jesh sado pak aktiv e tja kalojme kendshem ketu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:46 am

He mer te ka hum adresa e forumit ???

Adresa eshte WWW.LUSHNJAONLINE.COM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 10:09 am

Pershendetje Lushnja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions