MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Sporti dhe sportdashesit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės
Moderator: Moderators
683Sun Oct 11, 2009 11:43 am
etmond Me ke jeni tifoz ne europe
Asnjė mesazh i ri

video sportive

Moderator: Moderators
25Fri Apr 17, 2009 2:25 pm
Bled.lushnja inter kampioni seris a 2007-08
Asnjė mesazh i ri

ks lushnja

gjithcka mbi skuadren tone te zemres
Moderator: Moderators
414Fri Aug 29, 2008 12:21 am
Burbuqe Renditja E KATEGORIS SE PARE
Asnjė mesazh i ri

Sporti shqipetar

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
Moderator: Moderators
35Thu Apr 02, 2009 6:24 pm
NIKO Danimark-Shqiperi
Sporti dhe sportdashesit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions