MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hej anetare ku jeni?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Hej anetare ku jeni? Empty
MesazhTitulli: Hej anetare ku jeni?   Hej anetare ku jeni? Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 1:15 am

Very Happy
Kam vene re se jo te gjithe dalin ne sitin e lushnjes. E po si susam hapu dhe mbyllu eshte.
Jeni te semure? Keni shume pune? Keni shume per te mesuar? Keni pushime?Keni provime?
Keni probleme? Se pari 1 Te shkuara, 2 Mos u lodhni shume po qe nevoja pushoni, 3 Mendoni si tia dilni mbane ne shkolle. 3 Tia kaloni mire pushimet, 4 Provimet do ti merrni medeomos dhe nqs jo jeta ka te papriturat e saja mos u dorezoni, 5 Problemet i kemi gjithnje me vete. Te pakten dilni dhe komunikoni me njeri tjetrin.
Edhe une jam shume e zene ama gjej kohen per ti hedhur nje sy sitit te lushnjes.
Vetem Niko ka mbetur dhe shkruan vetem per ju. Question
HEJ KU JENI DUKET SIKUR JU KA PERPIRE I TERE INTERNETI.
pershendetje
gloria
sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Hej anetare ku jeni? Empty
MesazhTitulli: Re: Hej anetare ku jeni?   Hej anetare ku jeni? Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:51 pm

PERSHENDETJE GLORIA , TANI MENDOJ SE ANTARET DO JENE DUKE FESTUAR , OSE DISA ME PUSHIME PER TE KALUAR FESTAT PRAN TE AFERMEVE TE TYRE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
grace
Antar i ri
Antar i ri
grace

Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008

Hej anetare ku jeni? Empty
MesazhTitulli: Re: Hej anetare ku jeni?   Hej anetare ku jeni? Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:35 am

O Gloria, po gjeli i detit eshte ca i rende dhe do kohe te tretet,
po ca flet ti moj goc si ta harrojm sitin tone ne, anyway si kaluat ju me krishtlindje, eshte zbukuruar ndocik lushnja, e kan ven ate bredhin aty para bashkise qe ti vene zjarrin per vit te ri me kapsolla,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Hej anetare ku jeni? Empty
MesazhTitulli: Re: Hej anetare ku jeni?   Hej anetare ku jeni? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hej anetare ku jeni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi