MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sa te shpejt jeni kur shkruani ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Empty
MesazhTitulli: Sa te shpejt jeni kur shkruani ???   Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:13 am

Sa ėshtė shpejtsia juaj ne te shkruar ???????
Provojeni tek adresa e me poshtme dhe na dergoni rezultatet qe ti shohim
Ajde Bejme Gare!!! Razz

http://speedtest.10-fast-fingers.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te shpejt jeni kur shkruani ???   Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 4:48 am

178 points, so you achieved position 516777 of 999343 on the ranking list


You type 263 characters per minute
You have 43 correct words and
you have 0 wrong words

Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te shpejt jeni kur shkruani ???   Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 4:51 am

180 points, so you achieved position 507682 of 999366 on the ranking list


You type 281 characters per minute
You have 47 correct words and
you have 1 wrong words


Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te shpejt jeni kur shkruani ???   Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 4:54 am

196 points, so you achieved position 436021 of 999387 on the ranking list


You type 280 characters per minute
You have 45 correct words and
you have 0 wrong words
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te shpejt jeni kur shkruani ???   Sa te shpejt jeni kur shkruani ??? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa te shpejt jeni kur shkruani ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Informatikė dhe Internet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions