MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 msn juaj??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: msn juaj??   Thu Jun 05, 2008 11:48 pm

mos u trembni se ketu nuk lihet msn thjesht po patet deshire tregoni se c'po ndodh ne msn tuaj keto momente?

une per momentin kam nja 4 persona online po vete jam off Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Fri Jun 06, 2008 12:15 am

te mytaaaaa Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad . Mad . Mad .. Mad ... Mad . Mad ..................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Fri Jun 06, 2008 1:01 pm

ju mund te krijoni msn tuaj edhe me psh. emrin@lushnjaonline.com

a msn ime niko@lushnjaonline.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Sun Jun 08, 2008 12:06 am

paskam nja 6 vet online plus dhe njonen qe e di ajo se duhet ta shkruaj veqmas tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Sun Jun 08, 2008 12:13 am

une paskam 5
1 away Laughing
1 busy
dhe 3 onlinsa

punen e "njones" se mora vesh mire une Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Sun Jun 08, 2008 12:17 am

tani paskam 8 plus dhe kete te dashuren siper

e more vesh tani ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Sun Jun 08, 2008 12:27 am

ahaaaa po po tani e lexova me me vemendje Laughing
tani me erdhi dhe nji tjeter mua online mu bene 6 Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Tue Jun 10, 2008 5:22 pm

me kishte regj njona edhe me folte vet edhe me thoshta qe po me flet loooooool jam ne hall lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Tue Jun 10, 2008 6:20 pm

PO FLAS ME NJE GOCE TE BUKUR.......TE TJERVE I KAM BO BLLOK...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Tue Jun 10, 2008 9:57 pm

nja 4 i kam on nja 58 i kam off Laughing

vete jam e fshehur se s'para me pelqen msn.vetem kur flas me inxhinjerin e perdor ose kur flasim grup Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Tue Jun 10, 2008 10:41 pm

5 mashklla edhe
7 Bukuroshe Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Sat Jun 14, 2008 11:49 pm

kam nje dallavere dhe nja dy shoqe online

tallavai akoma ska ardh mesnata qe te futet Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Sat Jun 21, 2008 3:08 am

se kam hap fare msn kto momente
e hapa pak qepar sa lexova disa e-maile qe me kishin ardhur dhe e mbylla qe tme rrine pak veshet qetesi

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: msn juaj??   Fri Jul 25, 2008 1:15 am

sot kam qene off gjate gjithe dites, nuk e di po spara me pelqen shume msn. Me teper dal on kur flas me kamer dhe po me besdisi nanji direkt e bej block Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: msn juaj??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
msn juaj??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog