MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 24 orarshi juaj ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: 24 orarshi juaj ??   Wed Jul 09, 2008 10:38 pm

Pershkruani diten e sotme cfare bete dhe si kaloi ky 24 orar??


Une sot psh sic u zgjova nga gjumi lava syte, dhembet.Bera nje kapucino, ndeza kompjuterin dhe u futa ne forum per te pare te rejat. Pastaj rregullova krevatin dhe bera disa pune te vogla te shtepise. Fillova u bera gati per pune, vajti ora dhe u nisa. Ne pune ja kalova shume mire me shqet e mia Smile
Erdhi ora dhe erdha ne shtepi, hengra pak buke por ndjehesha disi e lodhur dhe ja futa nja 2 ore gjume. Per kafe nuk dola dot me shoqet sot se do me vinin disa njerez ne shtepi. Erdhen dhe njerezit llafe-kafe-muabet.Sa iken per momentin Tani e kam planifikuar te fle vone sot mqs neser punoj mbasdite Very Happy

Na iku dhe nje dite nga jeta Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: 24 orarshi juaj ??   Thu Jul 10, 2008 3:29 pm

eh lere thuaj , ja une keto dite plazh-shtepi. sot kam vendosur te studioj pak per provimin e patentes, se shqiptaren sna e njehin ketej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: 24 orarshi juaj ??   Fri Jul 11, 2008 10:38 am

shkoll....pune pune dhe 4 ore gjum....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: 24 orarshi juaj ??   Sat Aug 30, 2008 8:46 pm

Prandaj them une cfare ka me Tapa Eppk qe nuk shkon? Po ti flenke pak more derezi. Ec e futja gjumit se tu shqye goja per gjum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 24 orarshi juaj ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
24 orarshi juaj ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs