MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Personi qė ėshtė sipėr!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:08 pm

mendoj se ate mbisiper e kane genjyer Laughing
favi e ka specialitet kripen po te pelqeu me shume kripe Laughing


kurse ket siper spo e kap njehere online :S

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:40 pm

oj ti siper sha ke bo sha ke bo lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 12:49 pm

o ti siper sha ka ba kjo me lal ? ndonje gjell te mire? edhe une kripen e perdor shume , vetem kapucinon favi e dua me sheqer .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 1:03 pm

hahaha o ti siper kapucinon e mengjesit jam duke pire tani
ja se po e ruaj dhe nje per ty atehere Smile

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 12:03 pm

o ti siper boll flete gjum se ka vajt ora e zgjimit,eshte 11
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 12:43 pm

kjo siper qenka zgjuar heret sot me duket , paska fjet me endrra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 3:53 pm

o ti siper per gjum ty te kemi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 7:35 pm

o ti siper , u zgjove ti , shiko njeher oren eshte 18:34! haaaaaaaaaa haaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 7:40 pm

o ti siper mos flini shum se u trashet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 11:19 am

o ti siper tani jemi me sezoni , nuk na lejon koha qe te fleme !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 11:22 am

he bravo o ti siper se populli ka nevoj per njerez te zgjuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Jonida1981

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: apapapapaap   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 1:05 pm

oboboboboobboooo, kjo sipe rmeje na qenka dhe delfin. Po une c'te behem taniiiiii?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 1:08 pm

pershendetje o ti siper dhe mire se na erdhe ne kete forum , shpresojme te gjendesh sa me mire mes nesh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 3:04 pm

o ti siper nuk u lodhe duke mbajt ate flamurin ne dore Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 3:10 pm

o ti siper po nje foton tende kur do ta shohim? Jo per gje po si patriote qe jemi ndoshta dalim dhe te njohura Very Happy

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 4:38 pm

o ti siper urimet e mija , per temat e forumit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 1:46 am

faleminderit o ti siper ja po mundohemi nga pak te gjithe per te ngritur akoma me lart vlerat e vendlindjes Smile

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 4:13 pm

o ti siper nuk ve foto se e di qe sdo me njohesh se sjam nga lu por jemi komshije aman se aty afer jam un. o ti siper po ate siper teje nuk e pyete se nga ka humbur qe na ka thare syte ne forum Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 1:10 am

Kam nje ide se cila mund te jete kjo siper Wink muaq

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 4:12 am

kete siper se njoh dhe shum....po me duket si goc shu e mir...po se di pse s'po e heq kapelen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 9:00 pm

Respekte per kte siper Very Happy

p.s jo mo se heq se me bie dielli ne koke Laughing

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:47 am

kjo siper goc e mire....ne pun tvet...pa llafe...i ngjit ato shkallet tak e tak e tak si flutur ...qe ju befte forumi ju bete... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:03 pm

Kjo siper gallate fare haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:25 pm

kjo ktu siper se ku i gjen kto avaretet kaq te bukur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:28 pm

Ja o ti siper shif juve qe keni vene emrat vura dhe une te timin Laughing

_________________
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Personi qė ėshtė sipėr!!!   Personi qė ėshtė sipėr!!! - Faqe 6 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Personi qė ėshtė sipėr!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions