MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje, i moshuari tenton veteflijimin me litar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Lushnje, i moshuari tenton veteflijimin me litar Empty
MesazhTitulli: Lushnje, i moshuari tenton veteflijimin me litar   Lushnje, i moshuari tenton veteflijimin me litar Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 1:42 am

Lushnje, i moshuari tenton veteflijimin me litar 1556010Lushnje- Nje 60-vjecar tenton veteflijimin, nepermjet vetevarjes ne litar prane shtepise se tij. Ngjarja ka ndodhur dje rreth ores 15:00 ne fshatin Golem te Lushnjes, ndersa Shefqet C., perfundoi ne spital ne gjendje te rende shendetesore. Burime zyrtare konfirmuan lajmin dhe bene me dije se i moshuari vuante prej kohesh nga nje gjendje depresive, qe mendohet se ka qene edhe shkaku i aktit te ndermarre. Sipas hetimeve te kryera, pasi ka drekuar me familjaret, Shefqet C., ka dale nga banesa. Por vonesa eshte hasur nga familjaret qe e kane kerkuar gjithandej, derisa e gjeten te varur ne pemen pas shtepise. Menjehere ata i kane prere litarin qe ishte perdorur nga i moshuari, duke e derguar ne spitalin e Lushnjes. Mjeket i kane dhene ndihmen e pare mjekesore 60-vjecarit, por sipas tyre gjendja shendetesore eshte kritike per jeten. Ne vendngjarje shkoi nje grup hetimor qe mori dhe deshmine e te afermve. Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se Shefqet C., vuante nga depresioni.

Xh. Beharaj
Gazeta koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Lushnje, i moshuari tenton veteflijimin me litar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions