MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tenton te kaloje rrugen, vdes ne aksident 37-vjeηarja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

Tenton te kaloje rrugen, vdes ne aksident 37-vjeηarja Empty
MesazhTitulli: Tenton te kaloje rrugen, vdes ne aksident 37-vjeηarja   Tenton te kaloje rrugen, vdes ne aksident 37-vjeηarja Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 11:49 am

(Derguar me: 01/06/09) Ne momentin qe ka zbritur nga autobusi per te kaluar ne anen tjeter te rruges, nuk ka qene e vemendshme dhe eshte aksidentuar nga nje automjet "Wolksvagen" me targa te DurresitTIRANE-Njė aksident i rėndė automobilistik qė ndodhi nė aksin rrugor Krutje- Poshnjė tė rrethit tė Lushnjės, ka shkaktuar vdekjen e njė 37-vjeēareje qė teksa po zbriste nga autobusi, nuk ka parė njė automjet tjetėr nė lėvizje dhe ėshtė pėrplasur prej tij. Sipas policisė, ngjarja ndodhi nė orėn 22:00 tė mbrėmjes dhe mėsohet se viktima ka qenė nė njė autobus sė bashku me kolektivin e saj, tė cilėt kanė qenė pėr vizitė jashtė rrethit, dhe po kthehej nė shtėpi. Nė momentin qė ka zbritur nga autobusi pėr tė kaluar nė anėn tjetėr tė rrugės, nuk ka qenė e vėmendshme dhe ėshtė aksidentuar nga njė automjet "Wolksvagen" me targa tė Durrėsit. Policia rrugore ka shoqėruar drejtuesin e mjetit nė komisariatin e policisė pėr tė sqaruar ngjarjen. Ekspertė tė kėsaj policie kanė nisur hetimin pėr tė pėrcaktuar shkaqet e aksidentit. Burimet zyrtare tė policisė pohuan faktin se ka qenė veprimi i 37-vjeēares Goga (e cila ka tentuar qė tė kalojė rrugėn pa e kontrolluar atė nėse kishte automjet nė lėvizje), ai qė ka sjellė aksidentin.

(d.b/BalkanWeb)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Tenton te kaloje rrugen, vdes ne aksident 37-vjeηarja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog