MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje :Flijohet i moshuari, shkak semundja e pasherueshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Lushnje :Flijohet i moshuari, shkak semundja e pasherueshme Empty
MesazhTitulli: Lushnje :Flijohet i moshuari, shkak semundja e pasherueshme   Lushnje :Flijohet i moshuari, shkak semundja e pasherueshme Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 10:58 am

Nje 69-vjecar, banues ne fshatin Gradishte te Lushnjes i ka dhene fund jetes ,duke u veteqelluar me ciften qe mbante me leje ne banese. Semundja e pasherueshme nga e cila vuante prej disa muajsh, dyshohet se eshte bere shkak per flijimin e te moshuarit. Burime policore thane se Ndrek Petushi eshte flijuar mbremjen e se dieles ne banesen e tij. Sipas deshmise se familjareve te te ndjerit, Petushi prej kohesh vuante nga nje semundje e rende qe mendohet se ka ndikuar ne gjendjen shpirterore te tij, duke kaluar ne depresion. Teksa ka qene i vetem ne banese, pasditen e se dieles, i moshuari ka marre ciften duke goditur veten me nje te shtene ne zemer. Vdekja e tij ka qene e menjehershme dhe perpjekjet e familjareve per ta derguar ne spital, te kota. Kane qene fqinjet, qe te alarmuar nga e shtena e armes njoftuan familjaret qe nuk ndodheshin ne banese. Ne vendngjarje ka shkuar edhe nje grup hetimor, qe arriti ne perfundimin se 69-vjecari eshte vetevrare ne kushtet e depresionit nervor.

Koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje :Flijohet i moshuari, shkak semundja e pasherueshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog