MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vetevaret me litar, babi i kengetarit Altin Shira

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Vetevaret me litar, babi i kengetarit Altin Shira Empty
MesazhTitulli: Vetevaret me litar, babi i kengetarit Altin Shira   Vetevaret me litar, babi i kengetarit Altin Shira Icon_minitimeTue May 26, 2009 9:42 am

Vetevaret me litar, babi i kengetarit Altin Shira


E Marte, 26 Maj 2009

Tirane- Vetevaret me litar babai i kengetarit Altin Shira. Xhetan Shira, 62-vjec eshte varur ne vendin ku punonte, ne nje parking makinash, ne Sherrak. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e djeshem. Nga te dhenat e para hetimeve dyshohet se 62-vjecari i ka dhene fund jetes, per shkak te depresionit. Burime nga policia bene te ditur se ngjarja ka ndodhur rreth ores 00:45. Mesohet se ai ka marre nje litra dhe i ka dhene fund jetes ne vendin e tij te punes, nje parking makinash, prane universitetit privat "Europiani", ne Sherrak, ne te cilen punonte roje nate. Mesohet se i moshuari eshte gjetur paraditen e djeshme, pas nderrimit te turnit. Koleget e tij, kane lajmeruar menjehere policine. Mesohet se efektiva te Komisariatit nr.2 Tirane dhe seksionit Kunder Krimeve ndaj Jetes dhe Shendetit, pasi kane shkuar menjehere ne vendngjarje kane kryer veprimet e para hetimore. Po ashtu mesohet se efektivat e policise, kane marre ne pyetje edhe disa persona, te cilet ndodheshin ne vendngjarje, por edhe qe kishin pasur kontakte me pare me viktimen. Nderkohe qe po punohet per zbardhjen e plote te kesaj ngjarjeje, nga ana e efektivave te policise. Materialet hetimore i kaluan per hetime te metejshme Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Tirane.

Hetimet

Grupi hetimor, i cili po heton ngjarjen dyshon per nje vetevarje nga ana e viktimes, per shkak te depresionit. Ne ditet ne vazhdim oficere te policise gjyqesore do te marrin ne pyetje edhe familjaret e viktimes, per te zbardhur plotesisht ngjarjen.

Mare nga Koha Jone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
 
Vetevaret me litar, babi i kengetarit Altin Shira
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions