MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Besimet fetare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti musliman

Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Moderator: Moderators
2567Tue Oct 12, 2010 9:19 pm
Agim Shkodra FRIKA NGA ISLAMIZIMI I EVROPĖS!
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Moderator: Moderators
33Tue Sep 09, 2008 11:06 am
polskaALB ABUZIMET SEKSUALE DHE VATIKANI
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.
Moderator: Moderators
14Fri Jun 12, 2009 4:39 pm
Gifted kush eshte ortodoks ktu??
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti bektashi

Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

komuniteti protestant

Mbi kete teme mund te shprehen te gjithe personat qe nuk perkrahin besimet fetare!!
Moderator: Moderators
11Wed Jul 28, 2010 11:54 am
Agim Shkodra Besimi ne Zotin
Asnjė mesazh i ri

Pyetje mbi fete

Ne kete teme antaret mund te pyesin njeri-tjetrin mbi fete e ndryshme!
Moderator: Moderators
931Tue Sep 28, 2010 6:34 am
aleko prifti pjesa e gjashte mbi Paganizmin nder popujt e Epirit
Besimet fetare Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions