MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja se si ta ndizni celularin tuaj kur i eshte shkarkuar bateria!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Ja se si ta ndizni celularin tuaj kur i eshte shkarkuar bateria!   Thu Aug 07, 2008 9:37 pm

kjo video dimostron se si mun te ndizet nje tel. kur i eshte shkarkuar bateria!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Ja se si ta ndizni celularin tuaj kur i eshte shkarkuar bateria!   Sun Aug 10, 2008 2:07 am

e paskan heq nga youtube fare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ja se si ta ndizni celularin tuaj kur i eshte shkarkuar bateria!   Fri Aug 29, 2008 12:02 am

pse rren niko?

hajt behu djal i mbar e na e trego si ndizet celulari kur eshte shkarkuar bateria, se me bere kurioze...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ja se si ta ndizni celularin tuaj kur i eshte shkarkuar bateria!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja se si ta ndizni celularin tuaj kur i eshte shkarkuar bateria!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Gjeagjeza dhe kuriozitete-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog