MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbesat dhe niperit tuaj :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Mbesat dhe niperit tuaj :)   Tue Jul 08, 2008 10:00 pm

A keni nip ose mbese? Sa shume e doni?? kaaaaq apo kaaaaaaaaaaaaaaq.
Si e ka emrin?? Dhe nqs mundeni mund te postoni dhe ndonje foto Very Happy


Ky eshte ylli tezes vete?? Ju befte tezja qe po rritet dhe eshte bere si vic
haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Mbesat dhe niperit tuaj :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Vogelushet shqiptar-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog