MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Empty
MesazhTitulli: Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve   Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 11:07 am

• LUSHNJE – Njė 45-vjeēar i ka dhėnė fund jetės me fostoksinė nė fshatin Muēias tė rrethit Lushnje.

Pandeli Shtėmbari, baba i tre fėmijėve ėshtė vetėhelmuar nė orėt e vona tė mbrėmjes sė tė enjtes nė njė nga dhomat e banesė sė tij. Mėsohet se 45-vjeēari pėr mė shumė se tre orė ka qėndruar i mbyllur nė njė nga dhomat dhe pasi nuk i ėshtė pėrgjigjur pėr disa herė thirrjeve tė familjarėve tė tij, djali 10-vjeēar ka shkuar pėr ta kėrkuar. Nė kėtė moment ai e ka gjetur tė atin tė shtirė nė tokė pa shenja jete. Menjėherė tė afėrmit e kanė dėrguar Shtėmbarin me urgjencė pėr nė spitalin e qytetit tė Lushnjės, por shpėtimi i jetės sė tij ka qenė i pamundur. Sipas mjekėve, sasia e fostoksinės sė konsumuar prej tij ka qenė tepėr e lartė. Mėsohet se familja Shtėmbari jetonte prej vitesh nė fshatin Muēias dhe nuk kishte pasur probleme tė tjera pėrveē atyre ekonomike, ēka mendohet tė kėtė qenė motivi i vetėflijimit tė 45-vjeēarit. Ndėrsa policia nuk dha njė version zyrtar pėr ngjarjen

Gazeta panorama

_________________
Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve   Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 1:23 am

Kur njeriu kalon ne depresion nuk di se ēfare bene , dhe me pas behet pishmen por eshte teper vone !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve   Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 1:28 am

dhe keto raste duhen evitur , qe per fate te keq po ndodhin me shpesh ne shoqerin tone shqiptare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve   Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lushnjė, vetėhelmohet me bar miu babai i tre fėmijėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions