MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 O LUSHNJARE O HIC FARE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Erxhi
Antar i ri
Antar i ri
Erxhi

Numri i postimeve : 10
Join date : 22/06/2008
Location : usa

O LUSHNJARE O HIC FARE Empty
MesazhTitulli: O LUSHNJARE O HIC FARE   O LUSHNJARE O HIC FARE Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:48 am

po sheqyr qe gjeta nji vend ku kam lushnjaras mo, se vija kot verrdall ne kompjuter . te ka lezet tek lushnjaret ketu:) mirese ju erdha dhe un nji e re ketu ne forum, po shikoja forumin, por vetem NIKO degjohewt ketej ai shkruan, po ju te tjeret ca beni? Very Happy ok tani shpresoj tia kaloj mir un pacim hajde ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

O LUSHNJARE O HIC FARE Empty
MesazhTitulli: Re: O LUSHNJARE O HIC FARE   O LUSHNJARE O HIC FARE Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 12:21 pm

Pershendetje erxhi te urojme mirseardhjen dhe shpresojm tia kalosh sa me mire mes nesh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

O LUSHNJARE O HIC FARE Empty
MesazhTitulli: Re: O LUSHNJARE O HIC FARE   O LUSHNJARE O HIC FARE Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 4:35 pm

Mirese vjen goca dhe shpresojme qe dhe ti te jesh nje nder anetaret aktive te forumit te Lushnjes qe jo vetem Amerika ta marri vesh per ket forum po dhe Afghanistani haaaahaaahhaa

Komplimenta per emrin e paske te vecante Smile

_________________
O LUSHNJARE O HIC FARE Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
VISSARION_LUSHNJA_HITLER
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 08/01/2009

O LUSHNJARE O HIC FARE Empty
MesazhTitulli: HELLO   O LUSHNJARE O HIC FARE Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 1:46 pm

O LUSHNJARE O HIC FARE!
shume bukur kjo fjali
vetem lushnjare dua une cherry nuk i urrej vajzat e tjera por per lushnjaret ndiej dicka me t evecante. /kiss lushnja girls/ kusse lushnja madchen/ je baise lushnja filles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
O LUSHNJARE O HIC FARE Empty
MesazhTitulli: Re: O LUSHNJARE O HIC FARE   O LUSHNJARE O HIC FARE Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
O LUSHNJARE O HIC FARE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions