MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tentoi tė pėrdhunonte 9-vjeēaren, prangoset

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Tentoi tė pėrdhunonte 9-vjeēaren, prangoset Empty
MesazhTitulli: Tentoi tė pėrdhunonte 9-vjeēaren, prangoset   Tentoi tė pėrdhunonte 9-vjeēaren, prangoset Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 1:45 pm

Korēė- Njė 28-vjeēar nga Maliqi ka pėrfunduar nė pranga, pasi ka tentuar tė kryejė marrėdhėnie seksuale me njė vogėlushe 9-vjeēare, fqinjė tė tij. Ngjarja ndodhi nė Maliq, brenda pallatit ku jetonte vajza.

Sipas burimeve policore, ajo ka qenė duke luajtur me shoqet nė shkallėt e pallatit, kur 28-vjeēari Luan Strora e ka tėrhequr brėnda shtėpisė sė vetė nė katin e tretė, duke nisur ta ngacmonte seksualisht. Britmat e vajzės kanė shqetėsuar banorėt e tjerė, tė cilėt i kanė ardhur nė ndihmė.

Gjithēka ėshtė marrė vesh nga prindėrit e vajzės, tė cilėt kanė reaguar menjėherė, duke u drejtuar nė policinė lokale. Policia ka mbėrritur, pak ēastė pasi ishte njoftuar nga familjarėt dhe ka vėnė nė pranga tė akuzuarin.

Sipas burimeve zyratre tė policisė, mėsohet se mbi tė rėndon akuza e kryerjes sė veprave tė turpshme. Nga frika e ndonjė konflikti tė mundshėm mes familjeve, fqinje mes tyre, policia ka shtuar masat e sigurisė.

Mėsohet se familjarėt e tė ndaluarit pėr veprat e turpshme kanė vendosur tė mos kėrkojnė drejtėsi pėrtė, pasi pėr ta ky akt ėshtė shumė i rėndė dhe iu ka cenuar dinjitetin familjar.

Polia ka nisur hetinet pė tė zbardhur rrethanat e plota tė kėsaj ngjarje, ndėrsa i riu nga ana e tij nuk ka pranuar tė ketė pasur qėllime seksuale ndaj vogėlushes, ndonėse ai ėshtė kapur nė pozicion shumė tėvėshtirė nga familjarėt e 9 vjeēares, por dhe banorė tė pallatit qė do tė merren si dėshmimtarė gjatė hetimeve tė mėtejshme tė ngjarjes.

Gazeta shekulli

_________________
Tentoi tė pėrdhunonte 9-vjeēaren, prangoset Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Tentoi tė pėrdhunonte 9-vjeēaren, prangoset
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions