MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnje: Kamioni shtyp 10-vjecaren, vdes ne spital

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnje: Kamioni shtyp 10-vjecaren, vdes ne spital   Tue Apr 21, 2009 3:30 pm

I shpeton te emes nga duart, bie ne rrotat e nje kamioni saurrel dhe vdes vajza e mitur. Ngjarja tragjike ka ndodhur mesditen e djeshme ne qytetin e Lushnjes dhe deshmitare jane bere dhjetera kalimtare. Pranvera Gjika, 10-vjece, ka qene duke ecur me te emen anes rruges, teksa ktheheshin nga te afermit ne Zhame Sektor. Por vogelushja duket se eshte trembur nga zhurma e automjetit dhe i eshte shkeputur nenes nga dora. Drejtuesi i automjetit te tonazhit te rende, me targa LU 1534 C, Rushit Kercuku, nuk ka mundur dot qe ta shmang aksidentin, por e ka goditur per vdekje 10-vjecaren. Edhe pse te mitures i eshte dhene ndihma e pare, ajo ka nderruar jete gjate rruges. Ne vendngjarje ka shkuar policia, e cila ka kryer te gjitha veprimet ligjore dhe ka shoqeruar per ne komisariat, drejtuesin e mjetit. Rushit Kercuku ka pohuar se ne perpjekje per te shmangur levizjet e 10-vjecares qe po vraponte, e ka goditur aksidentalisht.

Xh. B

Koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje: Kamioni shtyp 10-vjecaren, vdes ne spital
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Qendra Ndėrkombėtare e Kulturės "Arbnori": Njoftim pėr Shtyp
» Vdes mbreti i muzikės pop Majkėll Xhekson

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com