MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfar s'do benit kurre ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:44 am

Cfar s'do benit kurre ???shpesh gjate komunikimeve te perditshme ne perdorim shprehjen:
"eshte gjeja e fundit qe do te beja!"

Ndersa une do te doja te di cila eshte ajo qe ju s'do te benit kurre ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeFri May 16, 2008 11:36 am

nga ato qe i kam be nje here apo 2 nuk do te beja me kurre eshte ajo qe te nenvlersoj nje njeri tjeter....

ajo qe se kam be kurr e skam per ta bo eshte te pi duhon apo ndonje gje pak a shume me te rende Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:27 pm

une se ve asnjeher doren ne zjarr ,qe te them sdo beje kete apo ate se asnjehere si dihet jetes , por si thot P.I.FIN duhanin sdo e filloja kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeWed May 21, 2008 3:35 pm

sa pyetje e gjere qe eshte kjo se ka shume gjera qe njeriu thote sduhet ta bej me . por e rendesishme eshte ta mbaje fjalen(per te miren e vet). une per vete se di.....kam sh gjera qe them kte sdo e beja kurre por spo me vjen asnje ne mend.... e gjeta nje: sdo flisja asnjehere keq per shoqerine time mbrapa kraheve. nese nje gje nuk me pelqen tek ata ua them ne sy por jo ti pergojoj me ndonje tjeter kur sjane prezent....sepse shoqerine edhe pse pak e dua te sakte... e sh te tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeThu May 22, 2008 12:51 pm

Alkolin sdo e pij kurr mo Inshallah me kismet te Zotit......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeTue May 27, 2008 4:20 pm

te fyeja e te gjykoja te tjeret sidomos ata qe kam konsiderat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:00 pm

dhe une tamam si Niko
nuk e vej me doren ne zjarr per ASKEND sepse jam djegur njehere me kete gje dhe mesova nga kjo Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:09 pm

hmm dmth ktu behet fjale per gjerat qe ti sdo i beje kurre dmth per gjerat qe ti sdo me i bo se kur te vij momenti ndoshta dhe i bejme

une per vete kam shume gjera qe sdo ti beja

e para te tradhtoja te dashuren Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:20 pm

hahaha bardho jam dakort me ate te tenden se e di qe ti nuk e tradheton kurre te dashuren Razz

p. beji nji ftese te dashures tna dali nji xhiro ktej Bardho Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:21 pm

dhe kjo eshte nga gjerat qe sdo beja kurreeee loooooooooooooooooooool (shaka eee)

ti tani vetem se je ktu moj si te te ftoj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:28 pm

hahaha une e kisha llafin per realen Laughing

sdo e tradhetoja kurre te dashurin tim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:29 pm

e di moj e di se sdo me tradhtosh lol!

dhe nji qe sdo e beja te tradhtoja shoqerine Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 3:19 pm

NUK DO HIDHESHA KURRE ME PARASHUT EDHE PSE MBAHEM PER TRIME!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:07 pm

TRADHTI
VJEDHJE
VRASJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sennia
Antar i ri
Antar i ri
Sennia

Numri i postimeve : 6
Join date : 02/05/2010

Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitimeSun May 02, 2010 4:37 pm

Te thoja kurre Cfar s'do benit kurre ??? Icon_smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cfar s'do benit kurre ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ???   Cfar s'do benit kurre ??? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar s'do benit kurre ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions