MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Klasifikimi i shpenzimeve te skuadrave italiane (serie A)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Klasifikimi i shpenzimeve te skuadrave italiane (serie A)   Fri Jun 06, 2008 2:08 pm

Tabella blianci di Serie A

Classifica spesa Squadra saldo bilancio (milioni) Classifica campionato
1 Napoli -46,37 8
2 Juventus -45,4 3
3 Genoa -18,4 10
4 Parma -16,65 19
5 Roma -16,125 2
6 Torino -14,93 15
7 Milan -14,45 5
8 Inter -13,75 1
9 Lazio -10 12
10 Siena -3,23 13
11 Cagliari 1,7 14
12 Livorno 1,7 20
13 Sampdoria 1,8 6
14 Catania 3,4 17
15 Fiorentina 3,7 4
16 Palermo 4,2 11
17 Empoli 6,35 18
18 Atalanta 8,25 9
19 Reggina 9 16
20 Udinese 13,95 7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Klasifikimi i shpenzimeve te skuadrave italiane (serie A)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zyra per Mbrojtjen e Konsumatoreve: Leter e hapur drejtuar Kryeministrit Berisha

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: Futbolli-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog