MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Tue Jun 03, 2008 2:20 am

Ne rradhe te pare shkruani tre numrat e pare te numrit tuaj (pa 069 - 068)
shumezojeni me 80
shtojini 1
shumezojeni me 250
shtojini 4 numrat e fundit te numrit tuaj te telefonit
shtojini edhe njėherė 4 numrat e fundit te numrit tuaj te telefonit
hiqni 250
pjestojeni pėr 2A nuk ėshtė ky numri juaj i telefonit???
Ne kombinacion i vogel matematikor!! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Tue Jun 03, 2008 12:43 pm

une studioj juridijk ne matematik skam qene i mire .A ka ndonje pyetje mbi ligjet? nejse po hap nje teme te kategorit e forumit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Tue Jun 03, 2008 2:29 pm

shume mire te ka vajt mendja Niko
me nji llaf kur te kemi problem me shtetin ne ka se kush na i zgjidh problemet Very Happy


sa per temen nje makine llogaritese do ose nje calculator celulari

dhe eshte 100 % e sakte. mua me doli per vete Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Sat Jun 07, 2008 5:54 pm

mua spo me del Laughing Laughing Laughing Laughing 1911976 kshu po me del favi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Sat Jun 07, 2008 6:05 pm

beji mire veprimet beji Laughing vazhdon dhe per matematik ti

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Sat Jun 07, 2008 6:34 pm

numrat e juaj jan 7 shifrore prandaj del numrat tan jan 6 shifrore dhe nuk del i shtohet dhe ni shifer siq e ceka me lart Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Sat Jun 07, 2008 6:35 pm

ne fakt une mbarova per matematike dhe informatike prandaj dhe te thash qe nuk del Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   Fri Aug 29, 2008 12:34 am

nuk del, tani e provova dy here une me makine llogaritese, jo me mendje, se skam besim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjetja e nr te telefonit permes disa veprimeve matematikore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Gjeagjeza dhe kuriozitete-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog