MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 kam disa kerkesa

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:19 pm

po shof qe qenka nje sit goxha i lehte ne perdorim por qe per fat te keq mungokan shume gjera :S

psh . une dua te shtoj ca kuriozitete foto per disa qytete te Shqiperise e disa gjera te tjera
muzika psh, e shume e shume tema te tjera qe me vijne ndermend por qe nuk eshte topiku perkates ku mund ti postoj Question
nuk e di sa u sqarova Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:09 pm

me jepni disa keshilla se cfar mund te shtojme tjeter ne portal , se drejt me thene kam bere cdo gje vete ,duke ndenjur deri ne 6 pa gjume . por e di qe shume gjera na mungojn te cilat shume shpejt do i plotesojm me ndihmen e te gjitheve . sepse une jame edhe me sezon provimesh tani :: ja pasneser e kam nje , ishadha me ecen mire .
nejse shpresojm qe numri i antarve te rritet sa me shume , sepse edhe shume vete nuk e dine per faktin se duhet te kaloj nje fare kohe qe ky site ta dale edhe ne motarat e kerkimit(google etj.)

ju pershendes! niko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:24 pm

nje gje qe me vjen ne mendje eshte ajo vidioklipe muzikore te jete Muzika psh dhe atje mund te hapen pastaj tema te ndryshme ne lidhje me muziken
tjeter
viset shqiptare psh se me temat merem une bashke me bardhin ska problem aty do hapim tema per qytetet shqiptare ku do kete historia per cdo qytet dhe e shoqeruar me foto psh
kto po me vijne ne mendje per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:32 pm

po filloj ti hap tani , shume faleminderit per ndihmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:33 pm

asgje ! kenaqesi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 10:29 pm

hmmm ketu ndoshta do mund te ndihmoja dhe une diqka rreth ketij forumi Smile
nese deshironi ndihmen time atehere me thoni jam ne dispozicion te ndaj ca kohe ne dite per kete forum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:02 pm

shume flm bardhi per ndihmen sepse ky forum ka shume nevoj per ndihmen e te gjithve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:30 pm

sigurisht o bardhi ! po mundohem te filloj tani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:35 pm

hmm po sikur te hapnim nji zone me emrin Zona e argetimit ???? dhe te kishte ca nen zona psh Humor dhe Barcaleta , Thashetheme, dhe zona e argetimit pastaj kjo zona e argetimit te permbaj ne vete Gjegjeza dhe kuriozitete, SMS poezi Lojra nga forumistet Smile dmth do jen lojra fjalesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 8:12 am

Pershendetje ne rradh te pare..

Ato shqiponjat qe ke vendos si navigation aty ca quhen se spo i di as e emrin ...skan as nji dallim kur ka mesazhe te reja.... meqe e kemi dhe kohen e limituar nese ka munsi a mundet me i von na i ngjyr qe ta kemi me te leht..

Flm dhe besoj s e me kuptove.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 12:06 pm

hmm kam nji keshille niko Very Happy

po sikur te boje ne nja 2 admin qe do te te ndihmonin me administrimin e forumit ????


besoj se ne kete menyre forumi do te ecte perpara me shpejt dhe me mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 12:17 pm

faleminderit per keshillen tallava por kjo teme per kete eshte hapur per keshilla e syrgjerime , keshtu qe nese dikush prej antarve ka ndonje mendime , kerkes , apo verejtje ne lidhje me forumin , do perpiqem brenda mundesive per tia plotesuar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 11:13 pm

dakort jam me tallavain biles une kisha mendim qe tallavai do te jete nje admin shume i zoti se i ka dhene provat vetem do te kisha nje kerkese qe ai ta ndrronte nickun hahhaa vetem talava mos te jete sesi me duket kur i thrras o tallava Laughing

_________________
kam disa kerkesa Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 12:09 pm

I mare ne konsiderat kerkesat tuaja ,por tani per tani kam plane te tjera , pasi mbas shume mundimesh dhe shpenzimesh ,kam arritur te heq nga duart e atyre qe mbanin peng domainin e www.lushnja.com i cili shume shpejt do zevendesoj www.lushnjaonline.com. Tani shqresoj qe sebashku me gjith qytetaret dhe miqet tane ti japim me shume gjalleri ne boten e internetit ketij qytet te mrekullueshem!
faleminderit|!
admini!


Edituar pėr herė tė fundit nga NIKO nė Thu Jun 26, 2008 6:12 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 2:40 pm

ASHTU TE LUMTE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 2:44 pm

urraaaaaa nje duartrokitje per Nikon cheers meriton shuuuume lavderime me teper per punene e bere!!!

Komplimentat e mija!!!
Very Happy

_________________
kam disa kerkesa Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:47 pm

se dija qe administratori ishte bere me 7 yje. Gjithsesi...
Ka mundesi me e heq kete ngjyren blu, se na shkaterroi syte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 4:49 pm

epo def te benen njerezit,se te kane zili per shtate ijete qe me ke mbi supe.Shum punoke,shum luftoke,rakibet puna s'te paska.Te te thote nje fjale Zoi tyne,.Rrofsh ore djale.Keshtu vazhdo,pa le te bjere faja prej fiku.Ndersa ate ngjiren blu hiqe o aman te keqen se na kerreve site.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 6:48 pm

pocerina shkruajti:
epo def te benen njerezit,se te kane zili per shtate ijete qe me ke mbi supe.Shum punoke,shum luftoke,rakibet puna s'te paska.Te te thote nje fjale Zoi tyne,.Rrofsh ore djale.Keshtu vazhdo,pa le te bjere faja prej fiku.Ndersa ate ngjiren blu hiqe o aman te keqen se na kerreve site.

Shume Flm pocerin .
Sa per kerkesen tuaj per te fequr kete ngjyren e blu shume shpejt do e heq , mbase do i lap nje pamje tjeter edhe krejt sitit.

FLM per syrgjerimet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
JURGENI
Antar i ri
Antar i ri
JURGENI

Numri i postimeve : 17
Join date : 28/06/2008
Age : 35

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 9:10 pm

PERSHENDETJE TE GJITHEVE!!! SHUME I MIRE FORUMI QE KENI NDERTUAR, DHE SHUME FALEMINDERIT NIKO QE ME ZGJOVE NGA GJUMI SE ISHA REGJISTRUAR PARA SHUME KOHESH POR E KISHA HARRUAR FARE. GEZOEM QE EGZISTONI SE SA MORA KETE E-MAIL MENJEHERE NDJEVA NGROHTESI SE ME KA MAR MALLI SHUME PER VENDIN TIM E ME DUKET SIKUR JAM NE SHTEPIN TIME SA DO QE JETOJ NE EMIGRIM. FALEMINDERIT SHUME NIKO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: hello Niko   kam disa kerkesa Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:20 pm

bam epo koken duhet ta vrasesh shume per te gjetur nje ide: Ne fillim mua mu desh
te mendohesha shume se ku te pergjigjesha tani e gjeta dhe gezohem qe te bej pjese ne
internetin e Lushnjes. thank you
.hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:30 pm

ME behet shume qejfi qe ju pelqen ky forum , dhe shpresoj qe te gjith sa bashku ta hapim edhe me shum horizontin e tij.
Keshtu do kemi mundesin te diskutojm per shume prodleme , gezime e diskutime te ndryshme!

JU FALENDEROJ TE GJITHEVE!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:36 pm

Kam nje ide per ata qe duan te jene aktiv ose hyjne dhe nuk gjejn njeri ne forum.
Doja te ju thoja qe:Sikur te leme nje takim te dielen tjeter me
01/03/2009 te mblidhemi dhe te diskutojm , te tregojm barsaleta dhe te
japim ndonje ide si mund te funksionoj me mire forumi.Cilat jane temat qe ju pelqejn me shume dhe cfare mund te shtonim me shume ne kete forum.

Ledi:
: Pres mendimet dhe pergjigjet tuaja .


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 2:33 am

Shume gje e mire , bravo Ledi ide shume e mire ! por per fate te keq te dielen une nuk mundem sepse nisem per ne shqiperi te shtunen dhe atje nuk kam internet ne shtepi. kthehem ne dat 10 mars . por gjithsesi mbasi te kthehem do bejme disa ndryshime simbas mendimeve te antareve dhe vizitoreve tane . do u dergojme edhe nje njoftim personal ne posten tuaj.

Urime Ledi per Iden. ju PRSH te gjitheve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 10:13 pm

tymose njeher me thoni oren se ketu me keni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
kam disa kerkesa Empty
MesazhTitulli: Re: kam disa kerkesa   kam disa kerkesa Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kam disa kerkesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Projekti dhe sherbime :: Vėrejtje dhe kėshilla-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions