MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse ky eshte videoklipi me i diskutueshem ne blogjet shqiptare?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Pse ky eshte videoklipi me i diskutueshem ne blogjet shqiptare?!   Sat May 23, 2009 12:40 pm

..MOS HARRO TJA TREGOSH NJE SHOKU TEND KETE 'GALLATE'
....gabimi me i madh i Rudines ishte qe po hallakatej nga tema ne teme dhe po mundohej t'i pergjigjej cdo llafi qe hidhej me adrese apo pa adrese.

......... por edhe i nxjerr dhembet perjasht dhe zgerdhiet si dhi.

.....Mimi Kodheli nuk arriti dot as ta mbronte as te lidhej me Seserin (te dyja me njera tjetren ne fakt). Mimi duhet te kishte qene me agresive ne fillim. Nese keni durim ta shikoni deri ne fund, do shikoni qe gocat e marrin nje cike veten.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 36
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Pse ky eshte videoklipi me i diskutueshem ne blogjet shqiptare?!   Sat May 23, 2009 2:56 pm

Politika qenka nje oborr, te cilin politikanet e kane bere pronen e tyre private!? Po, ky eshte personifikimi me i mire qe mund ti behet nje politikani i cili sapo merr karriken te gjithe pushtetin e perdor per interesat e tij, dhe jo per popullin.

E pashe mbi dy tri here kete vidio, sepse nuk me besohej c'po me shikonin syte. Mund ta quash si te duash, por vetem dialog politik nuk mund ta quash. Nje bisede e tille, nuk mund te radhitet ne rangun e politikes shqipetare. N.q.s Shqiperia do udhehiqet nga te till njerezish qe nuk kane aftesit e nje diplomati apo politikani, na mori lumi. Persa i perket Rudines me duket se e ka mar gjimnazin me mik (jo shkollen e larte as qe behet fjale).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pse ky eshte videoklipi me i diskutueshem ne blogjet shqiptare?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog