MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Humor shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Humor shqiptare   Sat May 02, 2009 5:38 pm

Paraqitet nje urith ne kopshtin e nje shtepie dhe si puna e urithit me te shkatrroj kopshtin. Nena behet nervoz, acarohet nga te bemat e urithit dhe i thote te birit te shkoj dhe ta mbys. Kthehet i biri pas nje cope kohe dhe nena po e pyet:
" He e mbyte"?
"Jo"- thote djali "me keq"
" E rrjepe"?
"Jo, me keq". E keshtu vazhdon nena me pyetje dhe pas shume e shume pytjesh nena dorezohet dhe i thote te birit qe ti tregoj.
"E zura dhe e futa ne toke per se gjalli".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Humor shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs