MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Fluturojnė” paratė, mbyllet autostrada

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: “Fluturojnė” paratė, mbyllet autostrada   Sat May 16, 2009 11:18 am

Drejtuesi i njė automjeti kabriolet, i cili me vete kishte 23.000 euro ka shkaktuar mbylljen e njė autostrade nė Gjermani, sepse nė njė moment paratė kishin filluar tė fluturojnė nga automjeti, ka njoftuar policia gjermane. I riu 23-vjeēar ishte kishte dalė tė mėrkurėn nė autostradė pėr tė provuar njė Audi A3 tė cilin planifikonte ta blinte me para tė thata, derisa paratė gjendeshin nė pliko, nė ulėsen e pasme tė automjetit. Megjithatė, paratė i kishin fluturuar dhe bankėnotat kryesisht prej 500 eurosh, kishin filluar tė bien si shi nė autostradėn A2 nė afėrsi tė qytetit tė Hannoverit.
Nga kjo policia ishte nxituar t’i dali nė ndihmė, prandaj pėrkohėsisht e ka ndaluar trafikun dhe ka mbledhur paratė, por 3.000 euro ende po i mungojnė drejtuesit tė automjetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
“Fluturojnė” paratė, mbyllet autostrada
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs