MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste Empty
MesazhTitulli: 170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste   170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste Icon_minitimeFri May 08, 2009 5:50 pm

170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste

170 shqiptarė me pashaporta me viza Shengen janė bllokuar nga policia italiane nė portin e Triestes e cila po kontrollon dokumentet e tyre pėr parregullsi tė mundėshme. Nė verifikimin e dokumenteve (KUJDES!!!) tė gjithėve ju ėshtė kėrkuar nėse kanė bėrė prenotimin pėr tė fjetur nė ndonjė hotel nė Itali...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
 
170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions