MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca dhe jeta

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.
Moderator: Moderators
2846Sun Oct 24, 2010 4:04 pm
Agim Shkodra Bota ime dhe bota jote!
Asnjė mesazh i ri

Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.Nėn-Forume:
Moderator: Moderators
2250Fri Aug 28, 2009 8:40 pm
Ledi Shkarkoni kenget me te sukseshme  te veres 2009.
Shkenca dhe jeta Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions