MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnjaret jasht Lushnjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Lushnjaret jasht Lushnjes   Sat Dec 13, 2008 10:28 pm

Pse shumica e antareve te ketij linku thone se nuk jetojne ne lushnje !!!!!!Sa frik keni mo se mos ju njohin.HAJT mo Exclamation confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lushnjaret jasht Lushnjes   Sat Dec 13, 2008 11:43 pm

Very Happy Eh Tao a nuk e di ti se ne te gjithe nuk jemi me 100% ne lushnje madje komunikojme edhe
nga larg ca aty ca atje. Me sa di une ne Lushje nuk ka drita. Dhe si mund te komunikojme ore?
Pershendetje
Gloria lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Lushnjaret jasht Lushnjes   Sun Dec 14, 2008 1:48 pm

o gloria po si ska drita moj goc , tani kemi 24 ore ne dite e jo me ne muaj si me pare.

Tao puna eshte se ne qe jemi jasht shqiperis kemi mundesi me shume komunikimi , megjithese tani edhe te ne numri i qendrave te internetit dhe atyre qe po e marrin ne shtepi sa po vjen e po rritet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
JURGENI
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 28/06/2008
Age : 34

MesazhTitulli: Re: Lushnjaret jasht Lushnjes   Sun Dec 14, 2008 9:56 pm

TAO ESHTE E VERTET QE SHKRUAJME NGA LARGE, E NUK KEMI FRIK TE TREGOJME TE VERTETEN SE AS KOMPJUTERIN E KEMI TE VJEDHUR POR AS NE NUK JEMI PERSONA TE KERKUAR NGA POLICIA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lushnjaret jasht Lushnjes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lushnjaret jasht Lushnjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Istogu nė gjendje tė jashtėzakonshme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com