MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Foto nga EKipi JOn i Zemres (KS-Lushnja )

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LUSHNJAR-4-LIFE
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 3
Join date : 02/07/2008
Age : 31
Location : Detroit (U.S.A)

MesazhTitulli: Foto nga EKipi JOn i Zemres (KS-Lushnja )   Wed Jul 02, 2008 4:02 am

Foto Nga Ks-Lushnja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Foto nga EKipi JOn i Zemres (KS-Lushnja )   Wed Jul 02, 2008 9:21 am

Pershendetje LUSHNJAR-4-LIFE
ne radhe te pare miresevjen!
Ne radhe te dyte do te isha e mendimit qe fotot e ekipit te Lushnjes ti postoje nga Galeria mqs atje ndodhet nje album Very Happy dhe pastaj mund te vazhdojme te defrehemi me temat e tjera!!!

te pershendes !!!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
LUSHNJAR-4-LIFE
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 3
Join date : 02/07/2008
Age : 31
Location : Detroit (U.S.A)

MesazhTitulli: Re: Foto nga EKipi JOn i Zemres (KS-Lushnja )   Wed Jul 02, 2008 5:16 pm

PErshendejte goca_babit si me i ven fotot ne ky forum se spo ja gjej afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Foto nga EKipi JOn i Zemres (KS-Lushnja )   Wed Jul 02, 2008 5:32 pm

Atehere do shkosh tek galeria e forumit (GALLERY lart)
atje ke Albumin "Tifozat e sportit"
e klikon serisht dhe te del ks lushnja
pastaj ne krahun e majte lart ke nje majmun te verdhe qe te thote dego foto Smile

shpresoj te jem sqaruar sado pak
gjithsesi per cdo paqartesi tjeter na shkruaj ok?

Pacim!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto nga EKipi JOn i Zemres (KS-Lushnja )   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto nga EKipi JOn i Zemres (KS-Lushnja )
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara
» FOTO E JAVĖS
» Foto tė dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: ks lushnja-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com