MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitimeWed May 13, 2009 12:00 amShtypni butonin HQ per ta pare high quality  1. Cila kenge ju pelqeu me shume nga nata e pare?
  2. C'mendim keni per kengen e Shqiperis si do shkoj?
Mua personalisht nga nata e pare me pelqeu me shume kenga e Spanjes dhe e Maltes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitimeWed May 13, 2009 12:53 pm

Drejt me then mua pelqen paraqitja jone ne eurovizion , sepse mendoj qe kemi keng shume here me te bukura dhe kengetare shume here me te mira per te prezantuar shqiperin ne keto kompetizione europiane . Per mendimin time do ishte mire nje keng qe te kishte edhe pak ritem ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 37
Location : athens

Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: hi   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitimeWed May 13, 2009 6:50 pm

bashkohem me mendimin tend por jo vetem ritem kan tw bejn shum gjera dhe koregrafia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: n   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitimeWed May 13, 2009 8:40 pm

Si kenge apo si ze eshte shume e bukur por per kriteret tona ne Shqiperi, kurse qe te paraqitesh me nje kenge ne eurovision duhen mare parasysh shume gjera te tjera, dhe mund te them se cdo vit ato ndryshojn dhe behen me konkuruese. Mendoj qe duhet te krijohet nje grup i perbere nga ekspert te muzikes, te modes, te horografise e c'mund te nevojitet qe te marim perfundime te mira. Kenga duhet ti pershtatet eurovisionit dhe te mos harrojme se shumicat e votuseve perbehet nga moshat e reja. Gjithashtu kengetari apo kengetarja duhet te kete nje imazh sa me terheqes, dhe patjeter nje kenge ritmike e shoqeruar me horografi. Eshte per tu cuditur qe kemi nga kercimetaret me te mire psh Kledi Kadiu etj, kurse ne eurovision kenga e Shqiperis ne te shumten e rasteve del e vetme e pa shoqeruar me horografi. N.q.s do ta marin me seriozisht ata qe jane pergjegjes per eurovisionin dhe te punojn ne maximum qe t'ia arrijn qellimit(dmth ta sjellin eu ne Shqiperi ). Besoj qe do jete nje ndihme e madhe per Shqiperin jo vetem ne fushen ekonomike dhe ate te turizmit por dhe qe te njihet me shume ne Evrop. Sido qe te jete ne duhet ta mbeshtesim kengen e Shqiperis dhe i urojm suksese qe t'ia dali mbare.
dj Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 291381Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 291381 fluturoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitimeFri May 15, 2009 12:05 am

Urime kenges se Shqiperis qe u fut ne finale .Le te shpresojm se do te fitojm nje vend sa me te mire!
hoplol!Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Artemis
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 15/05/2009

Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: cudi   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitimeFri May 15, 2009 2:59 pm

ne mezazhete e para flisni keqe per kengen kurse kur kaloi tek finalistet filluate ta mburni
vertete cudi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitimeFri May 15, 2009 4:02 pm

Qe hyme ne finale eshte diēka e mire , por qe sduhet te kenaqemi me kaq , duhet te bejme nje paraqitje sa me te mir per tiu afruar vendit te pare , ose me sakte te tentojme ta fitojm edhe ne njeher erovizionin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009   Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ketu mund te thoni mendimin tuaj per Eurovision 2009
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions