MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 njoftim i rendesishem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: njoftim i rendesishem   Mon Jul 21, 2008 3:01 pm

Te nderuar anetar te forumit!
njoftojme se disa anetar pjesmarres te ketij forumi kane disa kohe qe po bejne mungesa te pa arsyetuera dhe kjo sjell thyerje te rregullave por mbi te gjitha perben nje problem per sitin tone:1- ulje te nr te anetareve 2- shqetesim moral per te gjith ne pasi nuk u dihet adresa.
Prandaj lusim kush te ket informacione per keta persona: Tallava,Mira, Esmere,Burbuqe,Pifin dhe Maela ju lutemi te na kontaktoni ne www.lushnja.com
Ju falenderojme per mirkuptimin
staf i lushnja .com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   Mon Jul 21, 2008 6:13 pm

o erdha , po ku jeni o lushnja , si po i kaloni pushimet kete ver?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   Tue Jul 22, 2008 12:06 am

Stina e veres gjithmone keshtu eshte pasi njerezit marrin pushimet dhe shkojne neper plazhra etj etj. Ne shpi nuk rrihet vetem nga e keqja po Neutral

Sa per Tallavain eshte duke mesuar se konkuron per te larten dhe ne msn kur futet thjesht e mban te hapur po nuk flet :S

Megjithate vera iken shpejt dhe ata do kthehen serisht ne folene e vjeter Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   Tue Jul 22, 2008 10:21 am

Esmerja shkruajti:
o erdha , po ku jeni o lushnja , si po i kaloni pushimet kete ver?


te pakten njoftimi paska vlejtur per dicka: na ktheu shendosh e mire esmeren!
mirse u riktheve ii dhe mos ik me pa na lajmeruar mire Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Kthimi i Burbuqes!!!   Tue Aug 26, 2008 6:35 pm

E dashur Era,

me siguri shqetesimi yt ka vlere... Porse keshtu sic Gjergji kthehet ne Kruje, ashtu edhe Burbuqa kthehet ne Lushnja.com.

Te pershendes!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   Wed Aug 27, 2008 3:07 pm

Mos harro qe edhe pushime do bejme sepse keshtu e ka jeta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   Wed Aug 27, 2008 7:16 pm

po ku je moj buqe?? na ka marre malli moj...pse me pushime je ti? moj buqe se se kuptova un , po prap kthehet ky gjergji ne kruje?? sikur iku njehere e pergjithmone apo ka zili akoma ai? e di qe je me pushime por te lutem me informo. eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   Thu Aug 28, 2008 5:20 pm

Jam shendosh e mire e dashur mos u merzit!!!

Se shpejti do kthehem...Pushimet vazhdojne me stres ne shpine... Dua te shkoj ne memedhe... ne atdhe... ne shqiperi (me mungon shume)

Sa kot edhe ti moj goce... Gjergji cofi!!!

po thjesh ngaqe jam poetike dhe me pelqejne krahasimet, desha te ndihesha vetem 2 sek. si ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   Tue Sep 23, 2008 11:58 am

aha!!! po ti fol o goc se un me shume u bera merak per gjergjin se sa per ty.....po ku ta dija un qe ishe poetike ti....nejse shyqyr qe qenke mire te pakten se edhe ne memedhe do shkosh mos sot....neser.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: njoftim i rendesishem   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
njoftim i rendesishem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qendra Ndėrkombėtare e Kulturės "Arbnori": Njoftim pėr Shtyp
» Kristaq Shabani:Njoftim pėr libėr tė ri-Syriha Ademovi-Drita, syri i shpirtit
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs