MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mesazh i rendesishem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Mesazh i rendesishem   Tue Jun 03, 2008 2:47 am

1 veze + 2 telefona celulare

Aktivizuam njė telefonate midis dy telefonave pėr 65 minuta dhe vezhguam resultatet:

gjatė 15 minutave te para nuk pati asnjė resultat te dukshem.
25 minuta me pas veza filloi te ngrohej.
45 minuta me vone veza ishte nxehur.
65 minuta me pas veza kishte arritur piken e valimit(veza kishte filluar te zjente)!

Perfundim: Rrezatimi radioaltiv i telefonave celulare ka fuqine te modifikoje PROTEINAT e vezes. Imagjinoni se ēfarė mund ti beje ky rrezatim proteinave te trurit njerezor gjatė telefonatave te gjata.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   Sat Jun 07, 2008 5:56 pm

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid do shes celularet qe kam affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   Sat Jun 07, 2008 8:28 pm

ma dhuro mua se nuk kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   Sun Jun 08, 2008 8:11 pm

celularet jane bere fiksimi i te gjitheve ,dhe sado qe shkencetaret te tregojn pasojat e tyre asnjeri s?mendoj se do i vinte re !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   Tue Jun 10, 2008 11:36 am

Sara shkruajti:
ma dhuro mua se nuk kam

Ma thuaj adresen se ku ta dergoj Question Question Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   Wed Jun 11, 2008 1:09 pm

Tallava! shkruajti:
Sara shkruajti:
ma dhuro mua se nuk kam

Ma thuaj adresen se ku ta dergoj Question Question Razz Razz Razz

adresa:planeti ,I PRISHUR
kontineti, COPE COPE
gadishulli, I MJERE
shteti ,I HUMBUR
qyteti, I PA NJOHUR
rruga, NJEREZ NE UDHEKRYQ
hyrja ,PA LEJE(te bashkis)

flm tallava po pres posten !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   Fri Aug 29, 2008 12:37 am

te erdhi celulari moj sara?

jo per gje por adresen e paske top... te gjeke kollaj fare... prit te ta dergoj nje une se paska kurrnaca ne sitin e lushnjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   Wed Sep 03, 2008 12:12 pm

he mi buqe vere doren ne zjarre se ngela duke par posten perdit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mesazh i rendesishem   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mesazh i rendesishem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ky ėshtė mesazhi prekės i Lutfi Hazirit pėr babėn e tij qė sonte ndėrroi jetė!
» Eduard M. Dilo: Kolė Tromara dhe Bahri Omari, dy figurave tė mėdha patriotike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Gjeagjeza dhe kuriozitete-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs