MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndihme shqiptareve qe duan te studiojne jashte shtetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Ndihme shqiptareve qe duan te studiojne jashte shtetit   Wed Jul 16, 2008 7:05 pm

Duke gerrmuar lart e poshte neper internet rastesisht gjeta dicka qe mendova se do ju vij ne ndihme Wink

INTERNATIONAL STUDENTS CLUB eshte krijuar ne vitin 2003 me qellim qe te
ndihmoje persona nga e gjithe bota per te marre nje arsim te larte te kualifikuar
ne universitetet ruse dhe europiane.

Ne ISC marrin pjese perfaqesues nga vende te ndryshme te botes,midis tyre edhe
shqiptare.

nese deshironi te dini me shume rreth studimeve ne rusi dhe ne shtetet e evropes
perendimore si edhe rreth aktivitetit te ISC

VIZITONI SAITIN ZYRTAR TE ISC:

www.isc-web.bravehost.com

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Ndihme shqiptareve qe duan te studiojne jashte shtetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Frank Shkreli:Sekretarja e Shtetit Klinton nė Tiranė dhe nė Prishtinė
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !
» Kadare, shkrimtari epoke i shqiptareve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Emigrimi-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com