MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

ē'eshtja kombetare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēėshtja kombėtare

Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
Moderator: Moderators
2979Sat Oct 16, 2010 4:02 pm
Agim Shkodra Identiteti shqiptar...!?
Asnjė mesazh i ri

Historia shqiptare

Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Moderator: Moderators
3553Tue Sep 28, 2010 9:37 pm
etmond Takimi sekret nė zyrėn e Alisė 55 minuta pas rėnies sė bustit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Janė tė mirėpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj nė kohė.
Moderator: Moderators
1146Sun Aug 08, 2010 8:28 pm
etmond Zanafilla e krenarisė kombėtare
Asnjė mesazh i ri

Viset shqipetare

Tema te ndryshnje mbi qytetet shqiptare, si dhe historia e tyre!
Moderator: Moderators
1121Fri Jun 04, 2010 5:53 am
Avram Mitro Xhumara Karatopraku - Myzeqe e Poshtme
Asnjė mesazh i ri

Emigrimi

gjithcka mbi emigrimin
Moderator: Moderators
1030Sat May 29, 2010 7:44 am
Avram Mitro Xhumara Njerez qe nuk duhen harruar
ē'eshtja kombetare Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions