MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 3:34 pm

Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Police1018 policė janė arrestuar se mburreshin sa tė fortė ishin. Entuziazmi dhe siguria nė vetvete i ēuan deri atje sa tė shkruajnė nė internet bėmat e tyre se si kanė pėrplasur makina dhe si kanė goditur kėmbėsorė. Ata madje kanė postuar nė internet foto me patrullat e policisė tė pėrplasura nė shtylla elektrike dhe pemė tė rrėzuara. Policėt e rajonit “Metropolitan Police” kanė bėrė shaka duke thėnė si kanė lėnduar kėmbėsorė dhe se nuk i jepnin llogari askujt. Njėri prej policėve shkruan: “I bėra njė nder. Nė moshėn 82-vjeēare askush s’duhet tė qėndrojė nė rrugė, dhe jo mė tė kalojė me dritėn e gjelbėr nė rrugėn e njė makine tė pafajshme policie”. Njė tjetėr shkruan: “Pėrplasa njė tė dehur dhe ēfarė mė bėnė? Mė dhanė 3 muaj pushim”. (TIRANA OBSERVER)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
neli
VizitorArrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 9:09 pm

mir ja u bejn atyre kriminelave por jan shum si puna atyre qe mburren me rroben e policis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:48 pm

EH POLICE HESAPI....E KANE NGA VITET E TEPERTA SHKOLLE QE KANE BERE...JANE LODHUR TE SHKRETET,SKANE FAJ... Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
malton
Antar i ri
Antar i ri
malton

Numri i postimeve : 2
Join date : 03/07/2008

Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 1:57 am

era shkruajti:
EH POLICE HESAPI....E KANE NGA VITET E TEPERTA SHKOLLE QE KANE BERE...JANE LODHUR TE SHKRETET,SKANE FAJ... Shocked Shocked
nuk mund ti fusesh te gjithe ne nje thes se ben gabim ,pastaj ishte shkruar aty se cfare arsimimi kishin ata.....njeriun e edukon shkolla disi po njerezit piqen dhe pa pranine e shkolles ok
Dhe po mbroj policet qe ndihmojne ne kapjen e kriminelave dhe qe kane familje dhe vene jeten e tyre ne rrezik!!!!po dini gje ju.....ketij populli po nuk i ra halli ne koke flet pa i menduar fjalet.....me me kujdes se ka vajza e djem policash jetim qe mund te ofendohen ok!!!me me kujdes !!!!kaperdiheni njehere fjalen pastaj nxirreni!!!! turp!!!
PS:un nuk jam cun polici
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 4:05 pm

malton shkruajti:
era shkruajti:
EH POLICE HESAPI....E KANE NGA VITET E TEPERTA SHKOLLE QE KANE BERE...JANE LODHUR TE SHKRETET,SKANE FAJ... Shocked Shocked


nuk mund ti fusesh te gjithe ne nje thes se ben gabim ,pastaj ishte shkruar aty se cfare arsimimi kishin ata.....njeriun e edukon shkolla disi po njerezit piqen dhe pa pranine e shkolles ok
Dhe po mbroj policet qe ndihmojne ne kapjen e kriminelave dhe qe kane familje dhe vene jeten e tyre ne rrezik!!!!po dini gje ju.....ketij populli po nuk i ra halli ne koke flet pa i menduar fjalet.....me me kujdes se ka vajza e djem policash jetim qe mund te ofendohen ok!!!me me kujdes !!!!kaperdiheni njehere fjalen pastaj nxirreni!!!! turp!!!
PS:un nuk jam cun polici


nuk jam fyer nga ajo qe ke shkruajtur se eshte sh e drejte ajo qe ke thene por: ne radhe te pare e ke marre sh personale( edhe un kam te bej me njerezit polic dhe i vlersoj sh) dhe ne radhe te dyte nuk eshte faji im qe ske kuptuar sensin e shakase dhe batutave qe perdoren per dite per te thyer monotonine e jetes jo per te share te tjeret. kto lloj shakase behen dhe neper televizione dhe as vete polici sbesoj se ofendohet madje argetohet... nejse ne kte forum pranohen verejtjet, keshillat( dhe un te falenderoj dhe te vlersoj qe ke thene mendimin tend dhe qe ke mbrojtur te tjere)...do doja qe te pranoheshin dhe shakate. nese jo, kerkoj falje.
Me shum respekt malton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
neli
VizitorArrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:32 pm

ERA te pershendes per mbrojtjen qe ju ben policve shqiptar, por jan shum pak nga ata qe thua ti megjithate ne jemi shqiptar dhe me ato duhet te mburremi un kam fakte, kam nje shok portugez qe erdhi per pushime ne shqipri dhe e ndalojn nje nat ne, qerm sektor i bejn te gjitha veprimet i thot njeni qe ti nuk ke taks regjistrimi per makin ktu ku jetojm ne nuk i ke shancet te hecesh pa taks polici thot qe je i gjobitur 100 paund ku mund ta paguaj i i thot ky shoku dua dhe sqarim pse jam gjobitur pagesa behet ne dor i pergjigjen kta te ndershmit tan ju jeni i huaj dhe nuk kemi zyra per sqarime ,erdhi ktu neli keshtu me ke ndodhur ne shqipri ,ste ben zemra te kthehesh me ne vendin tend vetem nga kto gjera qe ndodhin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:07 pm

Sado qe mund te kemi kusherinj polica me keqardhje duhet te pranojme se policat e shtetit tone jen te barabarte me zeeero. Ne shume raste e kane treguar veten se jane te korruptuar dhe sa per ata shefat njehere qe pertojne me lujt menderen nga karrigia.Mua personalisht me kane ndodhur shume raste qe kam pas nevoje per policine dhe sme ka ndihmuar kush.Kurse kur behet fjale per ndonje venie gjobe a ndertim pa leje duket polici para syve si i bukri shejtan.
Ka dal dhe shprehja me shpejt vjen pizza se policia Laughing

Ja pra ne kte shtet te korruptuar jetojme ne sot
Evil or Very Mad

_________________
Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 3:49 pm

neli shkruajti:
ERA te pershendes per mbrojtjen qe ju ben policve shqiptar, por jan shum pak nga ata qe thua ti megjithate ne jemi shqiptar dhe me ato duhet te mburremi un kam fakte, kam nje shok portugez qe erdhi per pushime ne shqipri dhe e ndalojn nje nat ne, qerm sektor i bejn te gjitha veprimet i thot njeni qe ti nuk ke taks regjistrimi per makin ktu ku jetojm ne nuk i ke shancet te hecesh pa taks polici thot qe je i gjobitur 100 paund ku mund ta paguaj i i thot ky shoku dua dhe sqarim pse jam gjobitur pagesa behet ne dor i pergjigjen kta te ndershmit tan ju jeni i huaj dhe nuk kemi zyra per sqarime ,erdhi ktu neli keshtu me ke ndodhur ne shqipri ,ste ben zemra te kthehesh me ne vendin tend vetem nga kto gjera qe ndodhino neli te pershendes dhe un dhe doja te thoja se po ta lexosh me vemendje postimin policat i ka mbrojtur maltoni(edhe un i mbroj nga nje fare pike veshtrimi),ndersa un thjesht kisha bere shaka ashtu sic i bejne te gjith te tjeret(por kte shaka ma moren per keq,nejse). eshte shume e vertete ajo qe thua ti dhe FAVI: realiteti shqiptar eshte sh i hidhur dhe cdonjeri nga ne e ka nje eksperience...por ka polica e polica...ka nga ata sic thote maltoni qe vene jeten ne rrezik dhe kta jane per tu admiruar vertet..por jane te pakte per fat te keq.sna mbetet tjeter vetem te shpresojme per nje shqiperi sa me te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin   Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Arrestohen 18 policė, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions