MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfare ju ben te qani??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Cfare ju ben te qani?? Empty
MesazhTitulli: Cfare ju ben te qani??   Cfare ju ben te qani?? Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 10:06 pm

Cila eshte ajo gje qe ju ben te qani??
Mora shkas per hapjen e kesaj teme nje ndodhi qe ndodhi sot tek puna ime.
Me bertiti shefi (pa te drejte) dhe mua mu mbushen syte me lot

pra kur me bertasin pa te drejte me vjen inat dhe filloj qaj Sad

ose ose kur me vjen ndermend shoqja ime e ngushte dhe semundja e pasherueshme qe ajo eshte duke kaluar mbyllem ne dhomen time dhe s'dua t'me dale njeri para syve
Sad

_________________
Cfare ju ben te qani?? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Erxhi
Antar i ri
Antar i ri
Erxhi

Numri i postimeve : 10
Join date : 22/06/2008
Location : usa

Cfare ju ben te qani?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ben te qani??   Cfare ju ben te qani?? Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 5:47 pm

me vjen keq per shoqen tende, sa per bosin mos e caj shum koken, keshtu eshte jeta, po ste pelqeu puna lere , gjej tjeter. mos ler njeri te te uli. gjeja qe me ben mua te qaj , jan nervat, qaj kur nevrikosem, nga inati, dhe qaj kur nuk me sheh njeri, sjam tip qe hapem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Cfare ju ben te qani?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ben te qani??   Cfare ju ben te qani?? Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:13 pm

mua zakonishte momentet emozionuse si edhe ato te hidhurat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Cfare ju ben te qani?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ben te qani??   Cfare ju ben te qani?? Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:16 pm

kisha koh qe sqaja por kur me ndodhi fatkeqsi para 11 diteve sdurova dot me....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Cfare ju ben te qani?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ben te qani??   Cfare ju ben te qani?? Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:59 pm

Laughing Mua me ben cdo gje te qaj, por ama me qepen nuk ka fjale... sa here e shoh, shrihem ne vaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

Cfare ju ben te qani?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ben te qani??   Cfare ju ben te qani?? Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:08 pm

E kaluara ime sa here qe e kujtoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cfare ju ben te qani?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ben te qani??   Cfare ju ben te qani?? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ju ben te qani??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions