MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti   Fri Jun 20, 2008 1:01 pm

Njė emigrant shqiptar nė Greqi i ka dhėnė fund jetės pa divorcit me bashkėshorten. Ngjarja ndodhi nė lagjen Eksarqia, nė kryeqyteit grek, Athinė, ku 43-vjeēari Ylli Osmani u gjet pa jetė nė banesėn e tij.
Sipas burimeve familjare, emigranti shqiptar nga Saranda kishte vite tė tėra qė ishte stabilizuar me punė dhe banim nė kėtė lagje. Ai jetonte aty medy vajzat. Prej dy muajsh, viktima ishte divorcuar nga bashkėshortja e tij.
Sipas burimeve policore greke, vetėvarja ėshtė bėrė nė kushtet e njė depresioni psikik. Ndėrkohė, tė njohurit tregojnė se pas divorcit ai ishte dhėnė pas pijes. Trupi i pajetė u dėrgua nė morgun e Athinės e mė pas u njoftua familja.

shekulli online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» NDAHET NGA JERTA SHKRIMTARI ZYHDI MORAVA
» Gruaja e Tuk Jakovės: Fjalia pėr tė cilėn Enver Hoxha urdhėroi zhdukjen e tim shoqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com