MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ekzekutohet emigranti shqiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Ekzekutohet emigranti shqiptar   Tue Apr 21, 2009 3:28 pm

ATHINE - Nje emigrant shqiptar eshte qelluar me pistolete, brenda ne makinen e tij. Ai ka gjetur vdekjen e menjehershme, ndersa policia po punon per zbardhjen e kesaj ngjarje te rende. Dy jane pistat e hetimit, vrasje per larje hesapesh mes bandash, ose vrasje per motive te dobeta. Sic i kane thene policise deshmitaret, rreth ores 09:00 te mengjesit disa te shtena jane degjuar ne lagjen Kipseli te Athines. Dy persona kane qene duke biseduar ne nje makine. Me pas personi qe ishte ulur ne vendin e pasagjerit, ka qelluar mbi shoferin e mjetit. Mesohet se 30-vjecari, emri i te cilit ende nuk dihet, ka marre plage ne bark dhe i pergjakur ka tentuar te dale nga makina, por agresori e ka ndjekur dhe e qelluar disa here te tjere me pistolete, duke e lene te vdekur. Policia tha se eshte vene ne ndjekje te vrasesit.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Ekzekutohet emigranti shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs