MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg Empty
MesazhTitulli: Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg   Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 12:55 pm

Fier- Shfrytėzoi gruan si prostitutė dhe dėnohet me 7 vjet burg nė mungesė. Masa e dėnimit ėshtė dhėnė sot nga Gjykata e Shkallės sė Parė nė Fier, e cila dėnoi nė mungesė tė pandehurin Ilir Ēuka.
Sipas burimeve nga gjykata, ai ka qenė banor i qytetit te Fierit deri nė vitin 2003 dhe mė pas ėshtė shpėrngulur nė qytetin e Korēės. “Trupi gjykues la nė fuqi kėrkesėn e organit tė akuzės, duke e dėnuar nė mungesė tė pandehurin Ēuka”- thanė burimet e gjykatės.
Gjatė seancės gjyqėsore u provua se autori ka shfrytėzuar si prostitutė bashkėshorten e tij, shtetasen L.L nga qyteti i Korēės pėr gati 10 vjet. I pandehuri e ka detyruar L.L tė prostituojė nė rrugė, kundrejt fitimit, qė e merrte bashkėshorti, (nė kėtė rast tutori i saj).
Nėn dhunėn fizike e psikike pėr gati 10 vjet, i pandehuri e ka detyruar atė tė prostituojė edhe nė disa shtete.
Loli Ēeēpaliaj , shekulli online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg Empty
MesazhTitulli: Re: Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg   Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 4:39 pm

si mire qe ja kane bere , me ne fund u vendos pak drejtesi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions