MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnja denohet me tre ndeshje dhe gjobe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnja denohet me tre ndeshje dhe gjobe   Thu Dec 04, 2008 6:47 pm

FSHF-ja i ka thene "jo" Apolonise, per trepikeshit ne tavoline. Problemet qe ndodhen ne ndeshjen e fundit, ne Lushnje, ku u godit nga nje tifoz lushnjar mbrojtesi fierak, Marenglen Shoshi, i cili u dergua me tej drejt spitalit, u analizuan dje nga Komisioni i Disiplines ne FSHF. Ne perfundim Disiplina vendosi qe Lushnja t'i luaje dy ndeshjet e radhes te kampionatit, ne fushe asnjanese dhe nje jave duhet te luaje pa pranine e spektatoreve. Gjithashtu, klubi i Lushnjes eshte gjobitur ne baze te rregullores, me 1 milione leke gjobe, per shkak se nuk jane marre masat e duhura per organizimin e ndeshjes. Po ashtu, te njejtat masa jane marre edhe karshi klubit te Pogradecit, qe luan ne Kategorine e pare, per shkak se pati trazira ne ndeshjen e fundit me Gramozin.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnja denohet me tre ndeshje dhe gjobe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog