MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Denohet Fortunat dhe gjobitet Besa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Denohet Fortunat dhe gjobitet Besa   Fri Dec 19, 2008 12:44 am

1. Futbollisti i Lushnjes, Gentian Cela per gjeste fyese dhe provokuese ndaj

zyrtareve te FSHF-se pezullohet dy ndeshje dhe gjobitet me 30.000 leke.

2. Futbollisti i Beses Herby Fortunat, per gjeste fyese dhe provokuese ndaj kundershtarit pezullohet dy ndeshje dhe gjobitet me 30.000 leke.

3. Futbollistet e Vllaznise, Suad Lici, Safet Osja, Armir Grimaj, per gjeste fyese dhe provokuese ndaj kundershtarit, gjobiten me nga 30.000 leke secili.

4. Futbollisti i Sopotit, Nuredin Sula per goditje me grushte te trajnerit kundershtar, pezullohet nga aktiviteti per nje vit, si dhe gjobitet me 100.000 leke.

5. Klubi Besa per mosmarrje te masave te mjaftueshme organizative per ndeshjen me Shkumbinin gjobitet me 100.000 leke.

6. Futbollistet, Mateo Metaj i Turbines dhe Behar Ramadani i Burrelit, per goditje ndaj njeri-tjetrit pezullohen me nga pese ndeshje nga aktiviteti dhe gjobiten me 30.000 leke.

Gazeta koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Denohet Fortunat dhe gjobitet Besa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Besa-Besė - Andon Zako Ēajupi
» Ditari i Besa Salihut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog