MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kenge greke (video)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kenge greke (video)   Thu Jun 05, 2008 12:51 am

[center]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Kenge greke (video)   Thu Jun 05, 2008 12:53 am

awwwwwwwwwwwwwww matono imeeeeeee

ju pershendes te gjitheve me ket kenge

paaaaaa perjashtim Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Kenge greke (video)   Fri Jun 06, 2008 3:20 pm

kjo eshte nje kenge romantike dhe fantastike
Angele mou- Panos Psaltis


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Kenge greke (video)   Sat Jun 14, 2008 9:26 pm

Alkistis Protopsaltis - pame xavai


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Kenge greke (video)   Sat Jun 14, 2008 9:31 pm

kjo eshte nje kenge qe Anna Vissi ja ka kushtuar nje vajze te vogel me emrin Eleni e cila kishte nje semundje te pasherueshme dhe prinderit perpara se te ndahej nga jeta i thane kerko cfare te duash dhe ne do te ta plotesojme. Deshira e zjarrte e Elenit ishte te takonte Anna Vissin. Dhe Anna Vissi disa dite perpara se Eleni te ndahej nga kjo bote i kushtoi kete kenge !_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kenge greke (video)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kenge greke (video)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Video te ndryshme-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog