MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje me kenge!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 12:32 pm

ju pershendes te gjitheve me kengen "engjejt vrasin njelloj" nga Besa

p.s ketu psh mund te pershendesni dhe ndonje anetar ne vecanti me cfare kenge deshironi Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:08 pm

pershendes Bardhin me
afto to kaloqeriiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:36 pm

ju pershendes me sami kallimon konga marsida lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:42 pm

pershendes tapen me kengen "a kane uje ato burime" Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:57 pm

Faviola shkruajti:
pershendes tapen me kengen "a kane uje ato burime" Laughing

flm por e du ate origjinalen jo sic e knon aurela se sme pleqen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 3:35 pm

pershendes gjith antaret me kenget e tingullit 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:33 pm

Pershendes Faviolen me nji kenge qe ja kam bo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:38 pm

flm bardho po kam frike ta degjoj

te pershendes ty me pina whiskey o me koka kolla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:39 pm

Pershendes favin me kengen ne darsmen tende lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 1:04 am

Pershendes Er-camin me ate kengen e Camerise qe e kendon nje moter dhe nje vella nuk me kujtohet titulli po qe sa here e degjoj me rrenqeth mishin .Eshte kenge fantastike Smile

_________________
Pershendetje me kenge! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 7:48 am

pershendes tapen me kengen umbrella
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 7:00 am

Eevis shkruajti:
pershendes tapen me kengen umbrella

Flm Eevis dhe mire qe sme paske pershendet me Andi Shkozen se ate ngjo gjith diten ti lale...

Ju pershendes te gjithve me $ Minutes MAdona J T and Timberland...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 8:36 am

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
Eevis shkruajti:
pershendes tapen me kengen umbrella

Flm Eevis dhe mire qe sme paske pershendet me Andi Shkozen se ate ngjo gjith diten ti lale...

Ju pershendes te gjithve me $ Minutes MAdona J T and Timberland...

kush eshte Andi shkoza me dak se nuk e njoh....

pershendes polskan me tingullin trent...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:51 am

Flm Eevis
une te pershendes me kte konge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
Sponsored content
Pershendetje me kenge! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me kenge!   Pershendetje me kenge! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje me kenge!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions