MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ĒILI & NADA, i nxjerrin nė shesh tė gjitha (FOTO)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: ĒILI & NADA, i nxjerrin nė shesh tė gjitha (FOTO)   Mon Jun 02, 2008 8:27 pm

ĒILI & NADA, i nxjerrin nė shesh tė gjitha (FOTO)
Ēiljeta Xhilaga dhe Skandinada Lala, janė kapur mat, teksa ishin duke u argėtuar me miqtė e tyre nė njė prej lokaleve tė kryeqytetit, por duket se teksa janė akomoduar shkujdesur,kanė harruar ca detaje qė vetėm paparacit tonė nuk i kanė shpėtuar. E themi detaje, por realisht nuk janė tė tilla. Nga pozicioni paksa provokues kanė dalė nė pah tė brendshmet e tyre, sigurisht jo pėr tė treguar ngjyrėn apo markėn e tyre, porshpesh pakujdesia e VIP-ve bėn qė ata tė bien nė kurthin e objektivit tė paparacit. Skandinada duket e lumtur pas “harbimit” tė radhės nė pub me miqtė e saj, ndėrsa Ēiljeta duket paksa e menduar,arsye kėto tė cilat i kanė bėrė dy bukuroshet tė fshehin mendimet, por tė nxjerrin jashtė ato qė i fshehin poshtė fustaneve! (ALKOS NEWS)


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
ĒILI & NADA, i nxjerrin nė shesh tė gjitha (FOTO)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs