MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shkumbin, eskavatoristet nxjerrin kufomen e nje burri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Shkumbin, eskavatoristet nxjerrin kufomen e nje burri Empty
MesazhTitulli: Shkumbin, eskavatoristet nxjerrin kufomen e nje burri   Shkumbin, eskavatoristet nxjerrin kufomen e nje burri Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 4:06 pm

Lushnje- Eskavatoristet nxjerrin nga thellesia e lumit Shkumbin kufomen e nje te moshuari. Burime zyrtare te policise se Lushnjes konfirmuan lajmin dhe bene me dije se u njoftuan rreth ores 18:00. Punonjesit i treguan grupit hetimor qe mberriti ne vendngjarje se duke zhytur kovat e eskavatorit ne ujerat e lumit Shkumbin per te nxjerre zhavorr dhe rere, prane fshatit Cerme Sektor, nxorren edhe trupin e nje njeriu. Te alarmuar ata kane njoftuar policine vendore, nderkohe qe trupi ndodhej vetem 500 metra nga ura. Nje grup ekspertesh kryen keqyrjen paraprake te kufomes dhe me pas e derguan ne Morgun e spitalit Lushnje. Aty eshte vene re se viktima ishte i moshes rreth 60-vjec, i seksit mashkull, 160 centimetra i gjate dhe pa demtime ne trup. Burime zyrtare te policise thane se kane kryer verifikime te denoncimeve te kryera per zhdukjen e personave te ndryshem ne qarkun e Fierit, por pa rezultat. Per kete shkak jane kerkuar informacione edhe nga komisariatet e policive qe rrethohen me zonen e Lushnjes.

Xh. B.

Gazeta koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Shkumbin, eskavatoristet nxjerrin kufomen e nje burri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions