MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kengetaret shqiptare, te gjitha si Rihana

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kengetaret shqiptare, te gjitha si Rihana   Sun Oct 26, 2008 12:14 pm

Njerezit e artit dhe te ekranit jane pa dyshim te paret, qe preken nga
tendencat e fundit te modes. Jane gjithashtu te paret, qe preferojne te
luajne me imazhin, e madje edhe te ndryshojne shpesh. Eshte kjo nje
kerkese e kohes, e profesionit qe kane, e fansave qe duan t'i shohin
gjithmone ne forme e natyrisht edhe nje kenaqesi e vetvetes. Nuk do ta
kishim gjetur kete kendveshtrim, qe i lidhte kengetaret tona, nese do e
kishim kerkuar. Por krejt rastesisht fotot e tyre na sollen nder mend
edhe ngjashmerite, qe lidhin imazhin aktual te disave prej tyre.
Ndoshta asgje nuk i lidh ne muziken qe kendojne, ndoshta asgje nuk i
lidh ne natyren dhe imazhin qe secila prej tyre ka, por modeli i
flokeve i bashkon ne nje pike. Nuk duam te flasim per imitime dhe as
vjedhje stilesh. Secila prej tyre ne menyre te vetvetishme na kujton
Rihanen dhe ndikimin qe percoi ajo ne kryeqytetin shqiptar, megjithate
secila vazhdon te ruaje identitetin duke zgjedhur nje element ndryshe.
Dikush me nje fije me te gjate e nje tjeter me nje ane me te shkurter,
ja si kane zgjedhur te shfaqen gjate veres, qe lame pas disa nga
kengetaret tona.


koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Kengetaret shqiptare, te gjitha si Rihana
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog