MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 12 shenjat qė tregojne se ke rėnė ne dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: 12 shenjat qė tregojne se ke rėnė ne dashuri   Mon Jun 02, 2008 12:46 pm

12 shenjat qė tregojnė se ke rėnė ne dashuri....


01. Tani qė po lexon kėtė, kishe vetėm njė person ne mendje te gjithė kohėn...

02. Do beje ēdo gjė pėr te...

03. Kupton qė gjithmonė buzeqesh me vete kur mendon pėr te

04. Emocionohesh vetėm nga aroma e tij/saj

05. Fillon tė mendosh gjithmonė e me shumė pėr te

06. Fillon te degjosh kėngė te lehta

07. Kur sheh atė, nuk i verė njerėzitė e tjerė pėrreth teje

08. Kur degjon zėrin e tij/saj...buzeqesh pa asnjė arsye

09. Kur mendon pėr te zemra te rreh gjithmonė e me shpejt

10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te

11. Ecen shumė ngadalė kur je me te

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
12 shenjat qė tregojne se ke rėnė ne dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog