MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shoqeri apo dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: shoqeri apo dashuri   Sat May 31, 2008 7:29 pm

Sipas jush a ekziston shoqeria ndermjet nje femre dhe nje mashkulli?Deri ku mund te arrij ajo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: shoqeri apo dashuri   Sat May 31, 2008 10:29 pm

Une mendoj, qe ekziston shoqeri shume e forte midis nje mashkulli dhe nje femre! Une personalisht kam shume shoqe . Mendoj se shoqeria midis nje mashkulli dhe nje femre esht me e paster se sa "femer me femer". Femra perher e shikon shoqen e saj me syrin e xheloziz...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: shoqeri apo dashuri   Sat May 31, 2008 10:32 pm

mendoj se kjo shoqeri ekziston edhe pse me vone mund edhe te kthehet ne dashuri , kjo varet nga ndjenjat e te dyve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeri apo dashuri   Thu Jun 12, 2008 12:25 pm

qendron po me paterica......pastaj varet gjitmon nga njeriu......me sh do thoja nga sjellja e goces......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: shoqeri apo dashuri   Thu Jun 12, 2008 12:52 pm

Mendoj se ekziston..nese je i paster ne shoqeri gjithmon do te kesh nji shoqeri te mire...si me gjinin femer dhe mashkull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
erjola
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 30
Join date : 04/05/2009

MesazhTitulli: SHOQERI APO DASHURI   Wed Jun 10, 2009 11:57 am

QE TE DYJA PO NUK PATI DASHURI NUK KA SHOQERI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: shoqeri apo dashuri   Thu Jun 11, 2009 12:25 pm

shoqeria esht gjeja me e paster e njeriut besoi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shoqeri apo dashuri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeri apo dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime pėr Ditėlindje!
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog