MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Ndjenje dhe dashuri

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ne kerkim te romances

Materiale dha diskutime te ndryshme ne kerkim te romances.
Moderator: Moderators
42388Tue Oct 12, 2010 10:05 pm
Agim Shkodra cfare eshte dashuria per ju?
Asnjė mesazh i ri

Eros

Keshillohet hyrja per antaret mbi 18 vjec.Per te hyre ne ketekategori ju duhet te jeni te regjistruar:Mund te regjistroheni duke klikuar "ketu"!


Moderator: Moderators
5481Sat Aug 29, 2009 1:09 am
Engjellusha Virgjiniteti, traditė apo frikė nga jondershmėria ?
Asnjė mesazh i ri

Revista e lushnja.com

Artikuj te ndryshem nga jeta shoqerore!
Moderator: Moderators
2434Sun May 02, 2010 3:54 pm
Sennia Femrat dhe futbolli, njė armiqėsi e vjetėr
Ndjenje dhe dashuri Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions